Mecz z Tytanem!

Kolejna, 3 kolejka spotkań B-klasy i mecz z Tytanem Rzeszów. Na chwilę obecną Tytan nie zdołał zdobyć jeszcze punktu w tym sezonie, Dąb natomiast ma 1 pkt. W historii spotkań Dębu z Tytanem chociażby z ostatniego sezonu Dąb nie dawał najmniejszych szans Tytanowi dwukrotnie wygrywając 5:1. Widać zatem, że mamy pewien patent na bramki z tą drużyną. W naszej drużynie jest kilku zawodników, którzy mogą sprawić zawodnikom z Rzeszowa wiele problemów co postaramy się z pewnością wykorzystać. W ostatnim czasie Tytan miał również problem z pozycją bramkarza co też przemawia na naszą korzyść. Nie pozostaje nic innego jak tylko się przyłożyć i wygrać to spotkanie!

Kibiców już teraz zapraszamy w niedzielne przedpołudnie o 11 na mecz w Dąbrowie :)