Pewne zwycięstwo nad Tytanem Rzeszów!

Zaledwie trzy dni po meczu w Budach Głogowskich trzeba było rozgrywać kolejne spotkanie ligowe. Do Dąbrowy przyjechała jedna z drużyn zamykających tabelę, ekipa Tytana Rzeszów. To już końcówka rundy rewanżowej i z jej przebiegu wiadome było, że faworytem i to zdecydowanym jest Dąb.

Pierwsze minuty spotkania bardzo zacięte i wyrównane. Widać było, że obrońcy starają się upilnować naszego szybkiego napastnika Mateusza Skórę, co zmuszało ich bardzo często do podwajania a nawet i potrajania krycia. Jednak po 15 może 20 minutach gry nie mieli już wystarczająco sił, aby dotrzymać kroku naszemu zawodnikowi. Dodatkowo nasz drugi napastnik też nie ułatwiał im zadania, co sprawiło, że zawodnicy Tytana często trochę się gubili. Pozwoliło nam to na strzelenie w całym spotkaniu aż 5 bramek. Co prawda do przerwy prowadzimy tylko 2:0, a w 56 minucie jest już 2:1. Jednak stracona bramka podziałała jak impuls pobudzający dla naszych zawodników. Na straconą bramkę odpowiadamy jeszcze trzema oczkami i pewnie zwyciężamy z Tytanem Rzeszów 5:1.

Kolejne 4 bramki strzelił Mateusz Skóra a jedną dołożył Kamil Irzeński. Co ciekawe obaj zawodnicy w takim samym stosunku strzelili gole w Budach Głogowskich. Cieszy dobra postawa naszych zawodników :)