Derby dla Trzcianki.. Porażka na koniec sezonu..

W ostatnim meczu zarówno rundy wiosennej jak i całego sezonu Dąb rozegrał spotkanie derbowe z Trzcianką. Mecz rozegrany co prawda w Dąbrowie, ale gospodarzem tego spotkania była Trzcianka. Przed meczem wiadome już było, że Trzcianka ma pewny awans z drugiego miejsca, natomiast Dąb zajmie 6 miejsce w tabeli.

Trzcianka jako faworyt spotkania od samego początku cisnął. I już w 14 minucie strzela pierwszą bramkę. Przed końcem pierwszej połowy dokłada drugie trafienie. Minutę później Kacper Łoboda w bardzo dziecinny sposób zabiera piłkę bramkarzowi Trzciany i do przerwy mamy wynik 2:1.

Zaraz po wznowieniu gry tracimy trzecią bramkę i mamy już 3:1. Ale walczymy cały czas i staramy się strzelić gola co się nam udaje w 57 minucie. Gdzie właściwie w identycznej sytuacji z pierwszej połowy Kacper Łoboda strzela drugą swoją bramkę. Wynik 3:2 dla Trzciany i świetna okazja Wilka, którą niestety marnuje.. Trzcianka natomiast dokłada jeszcze dwa trafienia i zwycięża 5:2.

Szkoda szczególnie sytuacji, która mogła dać remis 3:3.. Ale cóż taka jest piłka. Niemniej jednak rundę wiosenną należy uznać za bardzo udaną. Oby tylko nie siąść na laurach w nowych sezonie.